MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜ'MİNforum βetaGiriş yap

beta versiyon

descriptionGörüntü Kirliliği Kadınlar EmptyGörüntü Kirliliği Kadınlar

more_horiz
[font:9a06=Trebuchet MS][size=12][b]Görüntü kirliliği kadınlar
[/b]
Yaz geldi ya, döküldüler yine sokaklara Kafanızı nereye çevirseniz onlardan birkaç tane varKaçacak yeriniz yok Görmek zorundasınız kendileriniÇünkü burnunuzun dibinde duruyorlarSağa bak, vıcık vıcık Sola bak, vıcık vıcık Görüntü kirliliği had safhada[/size][/font]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]Son yıllardaki en önemli problemlerimizden biri bu aslındaKim ne giyeceğini bilmiyor Yaz, kış soyunuk geziyor bu takımBel ortada, sırt açık, üst zaten komple askılı, koca göbekleri kendilerinden bir metre ötede gezerken, etraflarına bakıyorlar,kısa bir etek yada dar bir pantolon ile sakil bir terlik tamamlıyor onları ve bu görüntüyle karşılaştığınızda :” İğrenç” diye geçiriyorsunuz içinizdenOğlum 3,5 yaşındayken, tramvayda böyle bir kadın görmüştük ve işaret parmağını kadına doğru uzatıp:”Anne bu ne ?” Diye sormuştuÇocukta ne olduğunu çıkaramadı sanırım, meraklandı Eee biz de pek çıkaramıyoruz İnsanın içinden :” Bu ne ?” Diye sormak geliyor tabi[/font][/size]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]60 –70 yaşındaki koca teyzeler göbekleri dışarıda sokaklarda geziyorlar, beli açık tişörtleri ilk onlar giyiyorlarGenç kız reyonlarında satılan o askılı, o kısa, orası burası açık kıyafetler, 80- 100 kilo arasındaki bu teyzelerin üzerlerinde sanki Gençliklerinde giyememişler mi ? Yoksa, ne giydiklerine bakmıyorlar mı ? Yoksa akli bir problemlerimi var bilmiyorum ama ayıp oluyor ya ! Torun torbanın yanında, sokaktaki genç çocukların yanında höpür höpür gezmek,Hiç mi utanmak arlanmak yok bilmiyorum ki[/font][/size]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]Ahlaksızlık diz boyu,utanmasalar (ALLAHtan ki, o kadarından da utanıyorlar) Çıplak gezecekler ortalıktaHangi mantıkla bunu bilmiyorum ama gözlerime inanamıyorum Oturdukları yerde açılan sırtlarını, bellerini toplamak için bir hareket bile yapmıyorlar Her şeyi o kadar normal yaşıyorlar ki, aklım şaşıyor, midem bulanıyorSokağa adım atarken başlıyor rezalet ! Soyunmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar sanki İnsanın evinde bile giymeye utanacağı şeylerle fellik fellik geziyorlar sokaklarda Acaba dışarı çıkarken hiç aynaya bakmıyorlar mı ? İnsanın midesini bulandıran bu görüntüleri sergilemekle ne kazanıyorlar ? [/font][/size]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]YUH BÖYLE ERKEKLERE DE ![/font][/size]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]Böyle hanımlarla sokaklarda gezen adamlara da ne desek bilmiyorum Onlara adam demek ne derece doğru onu da bilmiyorum Adam dediğimiz biri karısını, kızını bu şekilde sokağa çıkarmaz gibi geliyor bana Ya en azından bir sorar :” Yahu sen böyle mi geleceksin ?” DiyeHiç mi aynanız yok evde birader Gözünüz görmüyor mu ?, mideniz nasıl kaldırıyor ? O neredeyse çıplak kadını yanınıza alıp sokaklarda dolaşıyorsunuzAyıp değil mi ya ? Sahiden hiç utanmıyor musunuz ?Size de Yuh![/font][/size]

[size=12][font:9a06=Trebuchet MS]Ondan sonra da bana baktılar, laf attılar diye ortalıkta dolaşıyor bu yaratıklar !Yahu be kadın ! Sana bakmasa ne yapacak bu adamlar ? Zaten soyunup çıkmışsın sokağa Göz denilen şey, illaki görüyor ve böyle iğrenç bir şeylerle karşılaşınca da otomatik olarak bakıyor Milleti zorla günaha sokuyor, kendinizde bu günahlardan nasipleniyorsunuz Kendinize gelin yahu ! Kendinize gelinHiç mi utanmanız yok sizin ![/font][/size]

[right][size=12][font:9a06=Trebuchet MS]Şebnem Güler Karacan[/font][/size] [/right]

descriptionGörüntü Kirliliği Kadınlar EmptyGeri: Görüntü Kirliliği Kadınlar

more_horiz
Selamün Aleyküm
güzel bir paylaşım ALLAH(c.c) razı olsun..
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply