MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜ'MİNforum βetaGiriş yap

beta versiyon

descriptionL5 sakralizasyon EmptyL5 sakralizasyon

more_horiz
hocam merhaba , bu l5 sakralizasyon hakkında bilgi alabilir miyim, tedavisi var mıdır, bide l5 en ilerlemiş olanı mıdır? sağolun

descriptionL5 sakralizasyon EmptyGeri: L5 sakralizasyon

more_horiz
Tanım olarak beşinci bel omuru ile kuyruk sokumu kemiğinin birleşik olması durumudur. Benim uzmanlık alanım ortopedi olmadığı için vereceğim bilgilerle kafanı karıştırmak istemem.

Ama bildiğim kadarıyla bu sorun TSK Hava Kuvvetleri Seçmelerinde bir sorun olarak ortaya çıkıyor. Uçaklarda hareket ederken G noktası denilen ağırlık merkezine kendi kilonuzun kat ve kat fazlası yük olarak biniyor. Eğer sizde de sakralizasyon varsa sizi çok kötü olarak etkiliyor. Bu yüzden mülakatlardan geçirmiyorlar böyle kişileri. Kesinlikle TSK sizin sağlığınız için geçirmiyor bundan emin olun.

Ağrıların var ve çok belirgin ise ORTOPEDİ uzmanına danışmanı tavsiye ederim.

more_horiz
bilgilendirdiğiniz için sağolun:)

more_horiz
önemli değil

more_horiz
gerçekten gençleri bu konuda çok zorluyorlar askeri kurumlarda Allah(c.c) yardımcıları olsun
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply