MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜ'MİNforum βetaGiriş yap

beta versiyon

descriptionMü'min forum neden değişiyor... EmptyMü'min forum neden değişiyor...

more_horiz
selamun aleyküm

Siteye girdiğimde bazı programların silindiğini ve oyun bölümnün tamamen kaldırıldığını gördüm... Site değişiyor mu ve niçin bu bölümler kaldırıldı? Ne yani oyun ve program indirmek için diğer ahlaksız sitelere mi girelim?

descriptionMü'min forum neden değişiyor... EmptyGeri: Mü'min forum neden değişiyor...

more_horiz
ve aleyküm selam

o bölümler silnmiştir.. sebebi ise kul hakkı bilindiği üzere sitemizdeki oyunlar tamaı yabancı yapımcılıklardı. Bir gayri müslimden kul hakkı almak almak bir müslümandan almaktan daha zor olduğu için o bölüm kaldırldı. Programlarda aynı gerekçe

Size kimse ahlaksız sitelere girin demiyor. Üstelik bence oyunda indirmeyin bir insan oyun oynamadan da yaşayabilir illa oyun oynamak istiyorsanız [b]LÜTFEN KORSAN DEĞİL ORJİNAL OYUN ALNIZ[/b]
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply