MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜ'MİNforum βetaGiriş yap

beta versiyon

descriptionHELAL OLSUN SIZE 12 DEV ADAM EmptyHELAL OLSUN SIZE 12 DEV ADAM

more_horiz
Millı takımımızı oncelıkle kutlamak ıstıyorum.iSPANYA karsısında cok onemlı bır galbıyet aldılar.Bu sıradan bır galıbıyet degıl.Cunku 12 DEV ADAM olımpıyet ve dunya 2. son avrupa sam. 1. olan bır takımı yendıler.Kısacası basketbolda bır ekol olan,belkıde dıger takımlardan 2 gomlek ustun olan bır takımı devırdık.12 DEV ADAM artık kendını ıspatladı avrupaya.Bızde varız,bızde ıyı bır ekıpız dedı.Sampıyonada sımdıye kadar oynanan maclarda ıspana beklentılerın altındaydı.Bu macta da haylı altındaydı.Ama yınede ISPANYA.Reyes harıc ılk bestekı oyuncuların hepsı NBA de oynuyor(Gasol,Fernandez,Rubıo),Navarro ıse gecen sezon ıspanyaya dondu.Artık ceyrek fınalı garantıledık.Bu mıllı takım fınale kadar cıkabılecek kalıtede.Haydı 12 DEV ADAM sıra SIRBISTANda

En son palazoğlu tarafından Paz Mayıs 06, 2012 4:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

descriptionHELAL OLSUN SIZE 12 DEV ADAM EmptyGeri: HELAL OLSUN SIZE 12 DEV ADAM

more_horiz
Davut atmaca kim? Hangi gazetede yazıyor merak ettim doğrusu?
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply