MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta

Merhaba ziyaretçi, Öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Ben robot moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

MUMİN FORUM

MÜ'MİNforum βeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜ'MİNforum βetaGiriş yap

beta versiyon

descriptionkilo almak istiyorum Emptykilo almak istiyorum

more_horiz
hocam hayırlı ramazanlar hocam ben 18 yaşındayım ve seneye harp okulu sınavlarına gıreceğimm inşallahh.ve tek sorunum dışımdekı çuruk.dişim ben bıldım bılelı çürük aslında ona çurukte denmez dışın uzerı sıyahlanmış.10 seneden berı o dişim öyle.ancak ben seneye ahrp okulu sınavalrına gırecegım için sorun olur dıe düşünüyorum.dişim için yardımcı olursanız sevınırım. ayrıca hep zayıflama formullerı verılıo sız bana kılo alma formulunu açıklarmısınız acabaD:çok mutlu:D:D:çok mutlu

descriptionkilo almak istiyorum EmptyGeri: kilo almak istiyorum

more_horiz
tabi doktorumuz daha iyi bilir ama kilo almak ağzının tadını bilmekten geçiyo ama dozunu fazla kaçırma sporda zorlanırsın:D

more_horiz
Diş için doktora gitmek daha iyi olur kardeşim:) ama doktorumuz daha iyi bilir:) şimdiden Allah sınavda yardımcın olsun başarılar

more_horiz
dostum problemli dişin gülümsediğinde belli oluyo mu

more_horiz
yok pek belli olmuyor. Doktor çok az mı online oluyor sorum hala cevaplanmadı

more_horiz
Doktorumuz çok fazla musait olamıyor galiba, ama en kısa zamanda gelecektir foruma, tatil günlerinde mutlaka uğruyor

more_horiz
Bu hafta pek ilgilenemedim forumla kusura bakmayın arkadaşlar.

Diş İçin Diş Hekimine Gitmen En doğrusu benim alanım olmadığı için bir şey söylemek istemem.

Kilo konusunda ise reçel, yağ gibi karbonhidrat içeren gıdalar alırsan ve bunları yatmadan önce tüketirsen ideal kilona rahatça ulaşabilirsin.

more_horiz
havada dişe çok önem veriyolar bide ön dişlerinde çürük olmayacak ve tamamı düzgün olacak yamuk filan olmayacak

more_horiz
Evet neredeyse kusursuzluk istiyorlar
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply